Жигаль Зоряна Михайлівна

Посада: доцент кафедри музичного мистецтва

Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук

Курси

Біографія

З 1996 р. по 2000 р. навчалась в Дрогобицькому державному музичному училищі ім. В. Барвінського по класу скрипки. З 2000 р. навчалась у Дрогобицькому педагогічному університеті ім. І.Франка. Закінчивши який, у  2003 р. отримала освітньо-кваліфікаційний рівень «Спеціаліст» та здобула кваліфікацію «вчитель музики, етики та українознавства». У 2004 р. – рівень «Магістр» та здобула кваліфікацію «Магістр педагогічної освіти. Викладач диригування». Будучи студенткою стала дипломанткою конкурсу «Кращий за професією» (м. Одеса, 2002 р.)

З 2001 по 2005 рр. працювала артисткою хору в заслуженому Прикарпатському ансамблі пісні і танцю «Верховина».

Свою педагогічну трудову діяльність розпочала у 2002 р. на посаді вчителя музики загальноосвітньої школи № 17 м. Дрогобича, а з 2003 р. паралельно працює вчителем музики у загальноосвітній школі № 10 м. Дрогобича. У школах створює дитячі хорові колективи, з якими бере участь у різноманітних конкурсах.

З 2005 р. – лаборант кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2006 р. – працює асистентом кафедри музичного мистецтва за сумісництвом. З 2008р. – обрано на посаду асистента даної кафедри по конкурсу.

З 2004 р. по 2008 р. навчається в аспірантурі Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України.

У 2011 р. захистила дисертацію на звання кандидата педагогічних наук у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова.

Автор 12 наукових статей з питань історії музичної освіти та загального музичного виховання, 2 навчально-методичних посібників, методичних рекомендацій, тез міжнародних та всеукраїнських конференцій, навчальних програм.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!