Швецова Марта Михайлівна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: marta.shvetsova@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Практика та теорія концертмейстерства. Забуті та маловідомі постаті музичної культури.

Курси

Публікації

  • Хрестоматія з музичного мистецтва Для першого класу загальноосвітньої школи// Львів .2019. 66 ст.; Особливості виконання оркестрових перекладів на фортепіано.Музична освіта ХХІ століття: тенденції, проблеми та інновації. Львів: Сполом, 2011. С.270-275.

Тези міжнародних конференцій:

  • Скрипченко-Карпінська Є.І.,Швецова М.М. Формування компетенцій у студентів музично-педагогічних факультетів у ЗВО у процесі інтерпретаційно-виконавської діяльносіті //V Міжнародний науково-практичний семінар «Проблеми музично-естетичної освіти учнівської молоді:історія та сучасність». Дрогобич 28 жовтня 2019р.
  • Скрипченко-Карпінська Є.І.,Швецова М.М. До питання підготовки фортепіанного акомпанементу для проведення практичних музичних занять в умовах дистанційного навчання.// VІ Міжнародний науково-практичний семінар «Естетичне виховання дітей та молоді: синергія культури і освіти». Дрогобич 21 жовтня 2020р. .

Біографія

Закінчила Казанську державну консерваторію  по класу фортепіано (проф. Столов В.А.) у 1987 році. Відразу по закінченні навчання працювала концертмейстером балету в оперному театрі ім.С.Крушельницької. На роботу до музично-педагогичного училища ім. Ф.Колесси прийнята у1988. Вдосконалювала свою профессійну майстерність у роботі з вокалістами, інструменталістами та диригентами. Є багаторічним концертмейстером ансамблю скрипалів.

Творчий та науковий доробок:

Свій профессійний досвід виклала у ряді метод. рекомендацій:  «Артикуляція як важлива сторона художнього мислення піаніста-концертмейстера.»; «Акомпанування як різновид спільної музично-виконавської діяльності»; «Робота концертмейстера: аналіз напрямків та засобів підготовки.»; «Аналіз стилістичних та фактурних особливостей оркестрових перекладів для фортепіано у творах А. Вівальді.»

Була і є постійним учасником концертної діяльності колективів училища, коледжу,університету. Традиційними є виступи присвячені ювілейним, урочистим датам, щорічним святам. Особливо значущими  вважає виступи в актовій залі університету та філармонії. Має чисельні подяки  від деканату факультету за участь у концертній діяльності. За участь і допомогу у проведенні концерта-зустрічі з композитором М.Скориком  відмічена подякою  Героя України, Лауреата національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, Народного артиста України, голови Львівськоі організації Спілки композиторів Украіни М.Скорика та Лауреатом Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, Заслуженого діяча мистецтв України В.Пилип’юка. Бере активну участь у роботі творчої ради батьків СШ № 50, де впроваджено програму інтегрованих уроків музики в загальноосвітній школі Заслуженим вчителем України, відмінником освіти Ласкій І. В., за що нагороджена подяками.

Проекти

Участь у концертних та культурно-освітніх програмах:
Участь у концерті ,присвяченому пам‘яті Володимира Труша в актовій залі університету ,2016 р.
Науково-методичний семінар:М. Леонтович та українська хорова музика -«Прилетіла ластівочка». 2017р.
Профорієнтаційний концерт у ЛККІМ за участі хоркласу КММ 41 2017 р.
Участь у концерті до Дня вчителя. Виступ зі студентом Одинцем Р. Жовтень 2018р.
«Запрошуємо на квартирник». Участь у концерті інструментальної музики. Травень 2019.
Афішний концерт з магистрантом-скрипалем А Вуличним. Грудень 2019.
Концерт «Університетськи етюди» Жовтень 2019
Мистецький вечір «Талант Станіслава Людкевича – національний скарб» (До 140-річчя від дня народження композитора) – Відділ мистецької літератури Львівської обласної універсальної наукової бібліотеки. Березень2019.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!