Рихальська Оксана Володимирівна

Посада: , асистент кафедри режисури та хореографії (за сумісництвом)

Телефон (робочий): (032) 240-36-23

Публікації

1. Рихальська О. Формування особливості виразними засобами історико-побутового танцю / О. Рихальська // Міжн. конф. Львівський національний університет імені Івана Франка. Історія, виклики сучасності, візаві майбутнього. – Львів. 2011.

Біографія

З 1995 р. по 1999 р. навчалась у Львівському державному екологічному політехнікумі. З 2001 р. – 2005 р. навчалась у Львівському державному училищі культури і мистецтв за спеціалізацією «Народна хореографія» і здобула спеціальність хореографа-балетмейстера, викладача фахових дисциплін, артистка-виконавця.

З 2005 по 2009 рр. навчалася у Рівненському державному гуманітарному університеті за спеціальністю «Хореографія» та здобула кваліфікацію балетмейстера народної хореографії, викладача, артиста.

З 2004 р. керівник гуртка історичного фехтування, історико-побутового танцю та вогняного театру у ЦТДЮГ «Погулянка».

З 2006 р. працює керівником ансамблю сучасного танцю «Експресія Драйву».

З 2007 р. працює у Львівському державному училищі культури і мистецтв на посаді викладача сучасного та історико-побутового танцю.

З 2008 р. працює керівником та тренером зі спортивного рок-н-ролу.

З 2010 р. працює на кафедрі режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!