Король Оксана Миколаївна

Посада: доцент кафедри музичного мистецтва

Науковий ступінь: кандидат мистецтвознавства

Курси

Біографія

Доцент кафедри музичного мистецтва, кандидат мистецтвознавства, член Вченої ради факультету культури і мистецтв

Навчалась у Дрогобицькому державному училищі ім. В. Барвінського, Львівській музичній академії ім. М. Лисенка (ТКФ), Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка, (музично-педагогічний факультет), стажувалася при Польській академії наук у Варшавському університеті, кафедра історії музики ( наук. кер. –  проф. П. Даліг).

З серпня 2006 р. працює на кафедрі музичного мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка на посаді асистента, з 2011 р. – старшого викладача.

2007 р. захистила кандидатське дисертаційне дослідження «Музичне життя в полікультурному середовищі м. Стрия та регіону Стрийщини (друга половина XIX століття – 1939 р.)». Наук. кер. канд. мистецтвознавства, доц. Яросевич Л. В.

Лауреат Першого міжнародного конкурсу «Моршинські джерела», 2007 р., номінація «Художнє читання», нагороджена грамотами та дипломами Львівського обласного управління культури, Моршинської міської ради.

Творчий та науковий доробок:

1993-1998 рр. організовувала та вела музично-поетичні  вечори християнської молоді, релігійні програми на телестудії «Алсет» (Дрогобич), була позаштатним кореспондентом газети «Жива вода» – друкованого органу Самбірсько-Дрогобицької єпархії, очолювала мистецьку секцію церковного братства при церкві св. Трійці. За цей час написала та поставила із молодіжним театром «Світлодари» 7 вистав.

Впродовж 1997-1998 рр. працювала на Трускавецькому регіональному телебаченні «Карпати» ведучою інформаційних та музично-розважальних програм.

Співорганізатор  та ведуча І і ІІ студентських фестивалів «Музика тисячолітя» (Львів 1999-2000), автор логотипу фестивалю.

2001 року запрошена на роботу до Львівської обласної філармонії, посада – лектор-музикознавець. До сьогоднішнього дня написала та поставила з цехом солістів близько 20-ти літературно-музичних вистав.

Як ведуча філармонії запрошена до проведення концертів міжнародних конкурсів хорів “Мрія”, виконавців на духових інструментах ім. Д. Біди та “Сельмер-Париж в Україні”, фестивалів “Віртуози” (впродовж 2001-2010 рр.).

Автор текстів персонального сайту Зразкового театру української пісні «Джерельце» (www.dzerelce.org.ua), співкерівник театру.

2003 року запрошена до співпраці в Центр творчості дітей та юнацтва Галичини на посаду методиста з питань реклами. Окрім методичної роботи (написала 6 методрозробок та програми курсу “Організація рекламної діяльності”) займалась організацією та вела конкурси журналістів 2003 та 2004 років, концерти Фестивалю культур (до 60-річного ювілею ЦТДЮГ); позаштатний кореспондент обласної газети «Основа» (друкований орган обласного відділу науки та освіти). За час цієї праці написала та опублікувала у «Віснику», газеті «Разом» та обласній газеті «Основа»  близько 20-ти статтей.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!