Герасименко Олена Вікторівна

Посада: доцент кафедри філософії мистецтв

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Телефон (робочий): +38 (032) 239-43-17

Наукові інтереси

Збалансованість фінансової системи та інвестиційна привабливість регіонів України, управління регенерацією товарних ринків, дослідження аспектів менеджменту логістичних систем.

Курси

Біографія

Освіта: закінчила Львівський державний фінансово-економічний інститут за спеціальністю «Фінанси» (2002 р.).

Навчалася в аспірантурі Львівської державної фінансової академії (2004-2006 рр.), працювала асистентом та старшим викладачем (з 2005 до 2010 рр.), з 2010 р. обіймає посаду доцента.

У 2010 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Економіко-організаційний механізм управління збалансованістю фінансової системи території» за спеціальністю 08.00.08 – гроші, фінанси і кредит. У 2013 р. отримала звання доцента.

Вільно володіє англійською та польською мовами, використовуючи свої знання у науковій роботі та навчальному процесі.

Автор понад 120 наукових та навчально-методичних робіт, серед яких 7 підручників та навчальних посібників, 10 колективних монографій, понад 10 міжнародних публікацій тощо.

Нагороди, відзнаки, сертифікати: лауреат іменної премії голови Львівської обласної державної адміністрації та голови Львівської обласної ради для талановитих молодих учених і спеціалістів (жовтень 2011 р.).

Навчальні дисципліни: «Вступ до фаху», «Практикум з культурного проектування», «Соціокультурна діяльність», «Менеджмент історико-культурної спадщини», «Менеджмент соціокультурної діяльності».

Лютий 2018 р. – стажування в Університет Париж ХІІ Валь-де-Марн (м. Париж / Кретей) в рамках програми міжнародної мобільності Еразмус+ .

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!